Kurumsal

İLETİŞİM FORMU

Kurumsal

Markalar Birliği; Franchising alanların ve verenlerin, nihai tüketici ilişkilerini düzenleyen ve kar amacı gütmeyen büyük bir kuruluştur.

Kuruluş, 2010 yılında sektöründe tecrübeli ve tüketici haklarına saygılı markaların ortak kalite standartları ölçüsünde ülkemizdeki markacılığın daha disiplinli olarak hizmet vermesini sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Misyonumuz

Markalar Birliği üyeleri, gerek franchiseları ile gerekse son tüketici ile yapılan her türlü sözleşmede Markalar Birliğinin onayının olmasını ve tüketici şikayetlerin de Markalar Birliği Genel Kurulunun almış olduğu kararları (lehine ya da aleyhine) uygulamayı kayıtsız şartsız kabul etmişlerdir. Üyelerimiz, Markalar Birliğinin ülkemizdeki marka, bayi, tüketici ilişkisinde kaliteli bir standart yerleştirmesi adına markasının bir üst makamı olarak aldığı kararlara uymak ve tüketici şikayetleri neticesinde Markalar Birliğinin vermiş olduğu kararı 72 saat içinde uygulamakla yükümlüdürler.

Kısaca Markalar Birliği ülkemizdeki franchising veren markaların bir araya gelerek hiç bir baskı altında kalmadan kendi kendilerine oluşturdukları bir birliktir. Markalar Birliği nihai tüketicinin ve franchising alanın haklarını koruyan aynı zamanda markaları bir arada daha kaliteli ve iyi hizmet vermeye götüren bir organizasyondur.

Bayilik veren Markalar ve Bayilik Veren Firmalar Arasında Seçkin Bir Yere Sahiptir. İş Kuruyorum ,Kendi İşimi Yapmak İstiyorum Diyorsanız Markalarımızı İnceleyiniz...

    Markalar Birliği Kuralları

  • Franchising alanlar para kazanamadıkları markadan herhangi bir teminat ödemeden ayrılma hakkına sahiptirler.
  • Tüketici hakları, franchising verenin ve alanın tüm haklarından üstün olup tüketici şikayetleri, marka tüketici hakları etik kurallar çerçevesinde 72 saat içerisinde cevaplanır..
  • Tüketicinin, Markalar Birliği üyesi markalarda deneyip de beğenmediği hizmeti ya da ürünü almama hakkı her zaman saklıdır..

Markalar Birliği Kuralları; Bayilik veren Markalar ve Bayilik Veren Firmalar Arasında Seçkin Bir Yere Sahiptir. İş Kuruyorum ,Kendi İşimi Yapmak İstiyorum Diyorsanız Markalarımızı İnceleyiniz...